Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Türkiye Yetkili Kayıt Ofisi

Bilişim Fakültesi
Bölüm Adı Eğitim Dili Süre Yıllık Harç Ücreti
Bilgisayar Mühendisliği Türkçe 4 Yıl Lisans 2500 €

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Bilişim Fakültesi'nin amacı; öğrencileri çağdaş eğitim teknikleri ile modern laboratuvar ve sınıflarda, öğrencilerin ihtiyacı olan temel becerileri ve eğitimi onlara sunmak ve onları geleceğin lider mühendisleri olarak yetiştirmektir. Bu süreçte fakülte olarak araştırma ve toplumsal katkı ile evrensel düzeyde tanınırlık kazanmış yenilikçi ve sürekli öğrenen bir fakülte olmak, en büyük arzumuzdur.

Üniversitemiz Makedonya'nın Türk nüfusunun yoğun olduğu Gostivar şehrinde yer almaktadır.
Üniversitemizde uzaktan eğitim programları bulunmaktadır. Öğrenciler sadece vize ve final sınavları için Makedonya'ya gelmek zorundadır. Onun dışında bulundukları yerden eğitimlerine devam edebilirler.
Üniversitemiz YÖK tarafından tanınmakta olup, mezun olduktan sonra da öğrenci diplomalarının denklik avantajı bulunmaktadır.
Üniversitemiz Türkçe dilinde eğitim vermektedir.
Üniversitemiz bünyesinde hem kız öğrenci yurdu hem de erkek öğrenci yurdu bulunmaktadır.
Üniversite ve Makedonya hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bunu dilerseniz sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile yapabilirsiniz ya da bize telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.
İletişim Formu