Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Türkiye Yetkili Kayıt Ofisi

İktisat Fakültesi
Bölüm Adı Eğitim Dili Süre Yıllık Harç Ücreti
İktisat Türkçe 4 Yıl Lisans 2500 €
İktisat Türkçe 1 Yıl Yüksek Lisans 3000 €

Uluslararası Vizyon Üniversitesi İktisat Fakültesi'nin amacı; öğrencilerin hem yerel hem de küresel ekonomiyle ilişki içerisinde olan işletmeler ve diğer kuruluşlar için öğrencinin temel becerilerini geliştirmek ve geleceğin alanında uzman liderlerini yetiştirmektir. 

 

Fakültemiz bünyesindeki uluslararası akademik kadro ile öğrenciler, öğrendiklerini pratiğe dökebilme ve kendini uzmanlık alanlarında geliştirebilme imkanı bulurlar.

Üniversitemiz Makedonya'nın Türk nüfusunun yoğun olduğu Gostivar şehrinde yer almaktadır.
Üniversitemizde uzaktan eğitim programları bulunmaktadır. Öğrenciler sadece vize ve final sınavları için Makedonya'ya gelmek zorundadır. Onun dışında bulundukları yerden eğitimlerine devam edebilirler.
Üniversitemiz YÖK tarafından tanınmakta olup, mezun olduktan sonra da öğrenci diplomalarının denklik avantajı bulunmaktadır.
Üniversitemiz Türkçe dilinde eğitim vermektedir.
Üniversitemiz bünyesinde hem kız öğrenci yurdu hem de erkek öğrenci yurdu bulunmaktadır.
Üniversite ve Makedonya hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bunu dilerseniz sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile yapabilirsiniz ya da bize telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.
İletişim Formu